Dzień Kobiet z Małym Samorządem Uczniowskim

 

W klasach zorganizowano plebiscyt na Super Dziewczynę. Wręczenie dyplomów oraz symbolicznego kwiatka odbyło się 8 marca.

 Zwyciężczynie plebiscytu na Super Dziewczynę:

I A – Paulina Jażdżewska

I B – Milena Lipińska

I C – Natalia Drawc

II A – Marta Cygert

II B – Monika Szefler

III A – Weronika Kulas

III B – Paulina Majkowska

Dzień Kobiet w naszej szkole obchodziliśmy bardzo uroczyście. Chłopcy nie zapomnieli o eleganckim stroju. Przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego złożyli serdeczne życzenia Paniom i Koleżankom. Oto te życzenia!

Życzenia dla Pań

Ósmego marca marcowy wiatr z odświętną miną do Chwaszczyna wpadł. Wyjął grosik srebrny - teraz będzie mu potrzebny. Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż i kupił bukiet z tysiącem tulipanów. Do naszej szkoły przywiał wiatr i każdej Pani podawał kwiat! Dużo szczęścia, pomyślności, mało smutku, moc radości, miłości po kres i radości do łez, promyków słońca i bukietów kwiatów bez końca, mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń. Tego wszystkiego życzy Mały Samorząd Uczniowski.

Życzenia dla koleżanek

Marzec pięknie się wystroił. W kole między dziećmi stoi i gromadkę uśmiechniętą pyta: Jakie dzisiaj święto? Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest Dzień Kobiet! Z okazji Dnia Kobiet Mały Samorząd Uczniowski składa każdej dziewczynie życzenia najszczersze. Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień, komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć, nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę gwiazdę chcę mieć, dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to Twój dzień.
Wszystkie Panie, te duże i te małe zostały obdarowane słodkościami i kwiatkami. To był naprawdę bardzo miły dzień!