Akcja charytatywna

Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie
A kiedy się pożegnać trzeba
I psu czas iść do psiego nieba
To niedaleko pies wyrusza
Przecież przy tobie jest psie niebo
Z tobą zostaje jego dusza
-Barbara Borzymowska

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, nauczycielom i  dzieciom, którzy okazali wielkie serce włączając się w akcję!

... łapy , łapy cztery łapy,

one na Was czekają!!!

M. Drawc