Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zapraszamy do odwiedzin. Przez cały miesiąc będzie się wiele działo. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy, którzy w październiku odwiedzą bibliotekę szkolną, otrzymają prezent - niespodziankę. Ponadto, przedszkolaki zostaną zaproszone na spotkanie z Książkową Wróżką, natomiast uczniowie z klas I-III wykonają portret swojego ulubionego bajkowego bohatera. Ich prace zawisną na naszej tablicy, a najlepsze zostaną nagrodzone. Dla nieco starszych czytelników przygotowałyśmy konkursy wiedzy - oczywiście z nagrodami:)  Przed nami też pierwszy test w Wielkim Maratonie Czytelniczym. Cały czas czekamy na recenzje Waszych ulubionych książek, które mogą być w formie pisemnej, komiksowej, lapbooka lub kolażu.

Serdecznie zapraszamy smile