Dzień Babci i Dziadka w klasach zero

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego dzieci z kl. 0 a,b,c również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie słowno - muzyczne. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełny uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Zapraszamy do galerii.

Brygida Mach