23.03.2017r. - konkurs z wiedzy ekonomicznej

23 marca 2017 uczniowie Marek Borzyszkowski i Natalia Kubiak z klasy III B/G oraz Aleksandra Mejna z klasy III A/G reprezentowali naszą szkołę w konkursie o tematyce ekonomicznej, zorganizowanym przez I Gimnazjum w Gdyni.

Uczestnicy rozwiązywali test z bardzo szerokiego zakresu wiedzy ekonomicznej oraz zmierzyli się
z praktycznymi zadaniami związanymi z przedsiębiorczością.

Nasz Zespół zajął 6 miejsce z bardzo dobrym wynikiem punktowym na tle pozostałych drużyn
z trójmiejskich szkół.

Należy podkreślić, że po raz pierwszy reprezentanci naszej szkoły brali udział w konkursie na temat wiedzy z przedsiębiorczości na poziomie kształcenia ponadgimnazjalnego. Tymbardziej możemy być dumni z Naszych Uczniów, którzy wykazali się dużą wiedzą i dobrym przygotowaniem do udziału w życiu społeczno- ekonomicznym na kolejnych etapach rozwoju edukacyjno- zawodowego.

Anna Lipińska