Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego "POLSKA ZŁOTA JESIEŃ".

Konkurs był skierowany do dzieci uczęszczających na świetlice szkolne w szkołach podstawowych w gminie Żukowo. Na konkurs wpłynęło ponad 60 prac. Komisja konkursowa, to osoby spoza naszej szkoły. Zawodowi plastycy, rzeźbiarze i animatorzy kultury; panie Karina Treder i Jadwiga Kuczkowska oraz Zenon Gołąbek. Jury szczególną uwagę zwróciło na estetykę wykonanych prac, samodzielność wykonania, kreatywność i zgodność z tematem.

 Miejsca w poszczególnych kategoriach:

 Kategoria klas I-II:

I miejsce: Michalina Klamrowska, klasa II – Chwaszczyno

II miejsce; Jan Wróblewski, klasa II  - Chwaszczyno

III miejsce: Emma Warecka, klasa I – Pępowo

Wyróżnienie: Amelia Czoska, klasa I  - Chwaszczyno

 Kategoria klas III- IV:

I miejsce: Roksana Giezek, klasa III - Żukowo

II mmiejce: Maksymilian Herrmann, klasa III – Chwaszczyno

III miejsce: Martyna i Wiktoria Fierka, klasa III - Skrzeszewo

Wyróżnienie: Olivier Kuper, klasa III - Żukowo

Wyróżnienie: Zofia Kędzia, klasa III - Glincz

 Na uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości z całej naszej gminy. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie odebrały dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor Moniki Wareckiej. Bardzo miłą niespodziankę sprawiły nam dziewczynki z klasy III: Amelia i Antonina Wendt oraz Zuzanna Rum, które na forum wyrecytowały Katechizm Dziecka Polskiego, podkreślając motyw naszego kraju w organizowanym konkursie. Dodatkowo uczennica Ewa Janczukowicz z klasy IV, z własnej inicjatywy wykonała autorską piosenkę "O Jesieni', do której melodię na dzwonkach zagrała Danusia Szulc z kl. IV. Po wręczeniu nagród goście mogli obejrzeć wystawę prac dzieci oraz zostali zaproszeni na poczęstunek. W tym czasie dzieci mogły wziąć udział we wspólnych zabawach.

 Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie oraz rodzicom, nauczycielom, opiekunom i dyrekcji za przybycie.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań.

 Nauczyciele świetlicy:

Drawc Małgorzata

Malotka Edyta

Grochowski Witold