Informacja dotycząca opieki stomatologicznej dla uczniów naszej szkoły

Szanowni Rodzice.

Mamy przyjemność poinformować, że dzięki porozumieniu zawartemu przez Burmistrza Gminy Żukowo pana Wojciecha Kankowskiego i Gdańskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o. uczniowie naszej szkoły będą mogli korzystać z bezpłatnego leczenia  stomatologicznego. Pakiet oferowanych bezpłatnych usług jest identyczny z zabiegami gwarantowanymi przez NFZ  z wyłączeniem świadczeń ortodoncji.

Rodzic, który chce, żeby  jego dziecko skorzystało ze świadczeń stomatologicznych powinien zarejestrować się na wizytę w gabinecie dentystycznym, znajdującym się w Baninie przy ulicy Klonowej 43/3 .Rejestracji można dokonać dzwoniąc pod numer  782 282 703  lub internetowo  - strona Gdańskiego Centrum Stomatologicznego w Baninie. W czasie  rejestracji proszę zaznaczyć, że dziecko uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.

Koordynator, Iwona Łasica

                                                                                      

Znalezione obrazy dla zapytania: zdrowe zęby grafika