14.06.2016r. - finał siatkówki plażowej

W dniu 14 czerwca 2016r. na naszym boisku do siatkówki plażowej  został rozegrany Finał Wojewódzki XVII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Siatkówce plażowej dziewcząt. Do zawodów zostały zakwalifikowane cztery pary z gimnazjum w: Cewicach, Pelplinie, Starogardzie Gdańskim oraz gospodynie z Chwaszczyna. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” jednego seta do 21 pkt. Najlepszą parą okazała się: Klaudia Dusowska i Julietta Potasznik ze Starogardu Gdańskiego, wygrywając pewnie wszystkie swoje pojedynki.

Nasza para wygrała jeden mecz, co pozwoliło uplasować się na 3 miejscu: Patrycja Lidzbarska, Julia Kieżel, trener Katarzyna Przeperska.

Klasyfikacja Końcowa:

1 miejsce Publiczne Gimnazjum nr 2 w Starogardzie Gdańskim,

2 miejsce Gimnazjum w Cewicach,

3 miejsce Gimnazjum w Chwaszczynie,

4 miejsce Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie.

Głównym organizatorem Igrzysk był Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku, współorganizatorem Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.