09.11.2016r. - srebrny medal w Unihokeju Dziewcząt

SREBRO NASZEJ SZKOŁY

w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 09 listopada 2016r. reprezentacja z klas 6 - tych uczestniczyła w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt.

W zawodach wzięły udział następujące szkoły: SP Żukowo, SP Niestępowo,
SP Chwaszczyno i gospodarz zawodów SP Banino.

Wszystkie zespoły rozgrywały 2 połowy meczu po 8 min. systemem „każdy z każdym”.
Nasza reprezentacja grała bardzo ambitnie, jednak walka defensywna i kilka oddanych strzałów na bramkę przeciwnika nie odniosły oczekiwanego rezultatu.
W pierwszym spotkaniu ulegliśmy zespołowi z Banina 0:5. Kolejny mecz zaowocował skutecznymi strzałami do bramki przeciwnika. Wygrana 3:2 ze szkołą z Żukowa zmotywowała zawodniczki do dalszej walki. Emocje sięgnęły zenitu w ostatnim spotkaniu, w którym gospodarze głośno dopingowali naszemu zespołowi. W efekcie mecz zakończyliśmy wynikiem 4:1, a nasze waleczne dziewczęta uplasowały się na drugiej pozycji zdobywając srebrne medale.

Gratulujemy zespołowi srebrnego medalu a reprezentacji z Banina życzymy dalszych sukcesów w zawodach powiatowych.

Dziękuję wszystkim uczennicom za ogromne poświęcenie na boisku, waleczność w każdej sekundzie gry i pełne emocjonujących akcji spotkania.

W składzie reprezentacji wystąpiły:

Boguszewska Zofia

kl.6A