III miejsce Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie w Wojewódzkich Igrzyskach Szkolnych w Mini Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Wszystkie drużyny powitał Dyrektor Szkoły, Wójt Gminy Przechlewo oraz koordynator  zawodów szkolnych na szczeblu wojewódzkim.  Zawody rozgrywane były w trzech grupach. Pierwsze miejsce w grupie było awansem do gry finałowej. Chłopcy z Chwaszczyna po dwóch wygranych meczach wyszli z grupy na pierwszym miejscu, co pozwoliło na grę w finale. Tam spotkaliśmy się z silniejszym przeciwnikiem, w rezultacie, zajmując trzecie miejsce w naszym województwie. W składzie zespołu  wystąpili: Euzebiusz Belka – kapitan zespołu, Król Cyprian, Klamrowski Hubert, Stankiewicz Kacper, Król Mikołaj – bramkarz (otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza), Liszewski Szymon, Jażdżewski Krzysztof.

Gratulacje !!!!

Agnieszka Pawłowska