Świetlica szkolna

Styczeń w świetlicy szkolnej

Tak niedawno obchodziliśmy święta Bożego Narodzenia, a tu już styczeń, który minął nam niespodziewanie szybko. Rozpoczęliśmy go od zajęć na których piaskiem malowaliśmy zimne ognie. Niedługo potem zorganizowaliśmy w świetlicy koncert kolęd. Dzieci wspólnie z nauczycielami śpiewali kolędy i pastorałki, a P. Gosia nam przygrywała. Dzieci recytowały wierszyki i grały na różnych instrumentach.

Czytaj więcej...

Życzenia Noworoczne

Z okazji Nowego Roku 2018

życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom, opiekunom oraz współpracownikom i sobie nawzajem,

aby ten rok był wypełniony życzliwością, radość i satysfakcją z realizacji podjętych wyzwań i przyniósł nam wszystkim zdrowie i pogodę ducha. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy !!!

                                    

                                      Życzą wychowawcy świetlicy:

Małgorzata Drawc, Edyta Malotka, Witold Grochowski

Listopad w świetlicy szkolnej

Listopad, podobnie jak październik nie rozpieszczał nas ładną pogodą i większość czasu spędzaliśmy na świetlicy. Na nudę jednak nikt nie narzekał. Na początku listopada obchodziliśmy Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Dzieci wykonały z tej okazji piękne prace plastyczne, które przez cały miesiąc były ozdobą świetlicy i przypominały nam o tym, że pamięć o naszych bliskich powinna być zachowana i pielęgnowana przez kolejne pokolenia.

Czytaj więcej...

Grudzień w świetlicy szkolnej

Kolejny miesiąc za nami. Skończył się już grudzień – miesiąc, w którym uśmiechają się wszystkie dziecięce buzie smile

Na początku grudnia ubraliśmy choinkę, wystroiliśmy nasze sale i … odwiedził nas Mikołaj, który obdarował dzieci słodyczami.

Czytaj więcej...

Podsumowanie października w świetlicy szkolnej

Miesiąc październik w naszej świetlicy może i nie rozpieszczał nas piękną pogodą, ale nawet wtedy gdy za oknem było szaro i padał deszcz nie brakowało nam pomysłów na wspólną zabawę. A podczas wspólnych zajęć czas płynął nam nieubłagalnie szybko.

Czytaj więcej...