Samorząd Szkolny - informacja rok szkolny 2014/2015

Samorząd nadaje szkole wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami samorządu uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią.
Każdy z Was ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w samorządzie uczniowskim: wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwijacie swoje pasje i zainteresowania, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, macie szansę wykazać się swoją kreatywnością, uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i bierzecie udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

W roku szkolnym 2014/2015 opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest:

Pani Agnieszka Kędziora – Paczkowska.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego to Mateusz Reclaf – kl.II AG

Zastępca Przewodniczącego: Wiktoria Leszczyńska – kl. II BG

Skarbnik: Oliwia Gorlikowska – kl.II AG

Zapraszamy do zgłaszania Waszych nowych, ciekawych pomysłów, które My,

w miarę możliwości, postaramy się realizować!!!