06.12.2016r. - mikołajki

Mikołajki to dla dzieci zaraz obok Dnia Dziecka i urodzin jeden z ważniejszych dni w roku. Wizyta staruszka z brodą w towarzystwie śnieżynek to już stały element wpisany w kalendarium naszej szkoły. Jednak w tym roku dzieci z grup 0a, 0b i 0c wybrały się na spotkanie z Mikołajem do sali zabaw „Mikilandia” w Gdańsku Osowej. Dzięki księżniczce Elzie, Bałwankowi Olafowi i Elfom dzieci wzięły udział we wspaniałej zabawie w Krainie Lodu. Były tańce, konkurencje sprawnościowe i warsztaty artystyczne, ale najbardziej wyczekiwanym punktem programu było spotkanie z Mikołajem. Święty nie zawiódł dzieci i nie kazał na siebie długo czekać. Przybył na naszą zabawę mikołajkową z workiem prezentów. Zdjęcia zrobione z Mikołajem są wspaniałą pamiątką tego spotkania. Zapraszamy do galerii.

Anetta Praska Wenderlich