Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości - 11 listopada. "11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości"
Konkurs skierowany był do uczniów klas IV - VI naszej szkoły. Celem konkursu było budowanie postaw patriotycznych wśród uczniów poprzez rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz upamiętnienie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Rozwiązanie konkursu zostanie połączone z wręczeniem dyplomów, symbolicznych nagród i wyróżnień dla najlepszych uczestników konkursu.
Osoby nagrodzone:
I miejsce: Paulina Jażdżewska
II miejsce: Gumieniak Marcin
III miejsce: Chanowska Kinga, Aleksandra Gruszka, Weronika Łydka
Wyróżnienia:
Olga Czeszejko - Sochacka
Aleksandra Rutkiewicz
Anna Płoszkiewicz
Zuzanna Mizera
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.
Małgorzata Gorgolewska
Marcin Pudlik


























