WRACAMY DO TRENINGÓW

SIATKARSKI ROZKŁAD SPORTOWY!!
Grupa najmłodsza:
rocznik 2012-2011 chłopcy i dziewczynki
Poniedziałki: 14.30-15.30
Środa: 15.25-16.20
Trener:Katarzyna Przeperska
Grupa mini:
rocznik 2010-2009 chłopcy i dziewczynki
rocznik 2008 chłopcy i dziewczynki
Poniedziałki: 14.30-16.00
Środy: 15.25-17.00
Trenerzy: Ewa Kasprów, Bartosz Głuszak
Grupa młodziczki:
rocznik 2006-2007 dziewczęta
Wtorek: 14.30-16.30
Trener: Katarzyna Przeperska
 
 

Powołania do Kadry Polski w UKS WILKI Chwaszczyno!

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, iż zawodniczka UKS Wilki Chwaszczyno działającego przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie Magdalena Borysewicz została powołana przez trenera Kadry i zatwierdzona przez Biuro Projektów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej na zgrupowanie w ramach Programu Kadra Polski U – 14. Sukces uczennicy to ogromna zasługa trenerki Katarzyny Przeperskiej. Jednocześnie trenerka i także nauczycielka naszej placówki była reprezentantka kraju Ewa Kasprów została powołana do sztabu szkoleniowego Kadry Polski. Wszystkie te osiągnięcia to efekt długofalowych i konsekwentnych działań wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego, którzy z ogromnym zaangażowaniem prowadzą klasy sportowe o profilu siatkarskim w naszej szkole, włączają się w prowadzenie UKS–u Wilki Chwaszczyno oraz realizują zadania w ramach ogólnopolskiego projektu Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych.To nie pierwszy tak cieszący sukces i zapewniamy, że kolejne przed nami.

Trenerom i zawodniczce serdecznie gratulujemy!

Mikołajkowy sukces zawodniczek UKS Wilki Chwaszczyno

W ubiegłą sobotę  8 grudnia zawodniczki UKS Wilki Chwaszczyno wzięły udział w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki o Puchar Małgorzaty Glinki w Szczecinku. Jak zwykle nie zawiodły. Drużyna „ Trójek” w składzie: Aleksandra Buchowiecka, Martyna Bruździak, Amelia Fiodorowicz  oraz Zuzanna Śliwiak zdobyły złoty medal, a drużyna w składzie: Zuzanna Baran- Cieślik, Joanna Lipińska, Daria Lidzbarska i Roksana Szmidtke uplasowały się na piątym miejscu. Drużyna „ Czwórek” w składzie: Martyna Buraczyńska, Julia Dunst, Zuzanna Olkowska oraz Laura Warecka wywalczyły srebrny medal. Wyjazd na turniej był współfinansowany przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie. Dziękujemy. Brawo dziewczyny !!!!! Jesteśmy z Was dumni.

UKS Wilki Chwaszczyno

Zakup piłek do piłki siatkowej

W ramach realizacji programu " KLUB 2019"organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki UKS Wilki Chwaszczyno zakupił 12 piłek do piłki siatkowej. Całkowity koszt wyniósł 1260 zł, z czego 1000 zł pochodzi z dofinansowania z programu " KLUB 2019"
Monika Warecka
 

Kolejne sukcesy zawodniczek UKS WILKI CHWASZCZYNO

XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT W KATEGORII ,,TRÓJKI” I ,,CZWÓRKI”

 23-25 listopada 2018 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu rozegrany został XIII Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii ,,trójek” i ,,czwórek”. Jak co roku w trzydniowym maratonie siatkarskim rywalizowały najlepsze zespoły z całej Polski. Wśród uczestników znaleźli się medaliści Mistrzostw Polski Kinder+ Sport z Zabrza: UKS Jasieniak Gdańsk (II miejsce) i MKS Dwójka Zawiercie (brązowy medalista MP). Rywalizowało 28 zespołów, rozegrano 140 meczy.

Czytaj więcej...

Grafik zajęć UKS WILKI

UKS Wilki Chwaszczyno prowadzi zajęcia dla czterech grup treningowych po 2 treningi tygodniowo. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie. Szczegółowy grafik na stronie klubu na Facebooku. Zajęcia są dofinansowywane  z Programu " KLUB 2019"  organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Monika Warecka

UKS WILKI CHWASZCZYNO BENEFICJENTEM OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU SZKOLENIOWEGO

Bardzo miło nam poinformować, że nasz chwaszczyński klub UKS WILKI zakwalifikował się do projektu „ Siatkarskie Ośrodki Szkoleniowe”

Siatkarskie Ośrodki Szkolne (SOS) to ogólnopolski projekt szkoleniowy finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki , skierowany do dzieci i młodzieży. Jego głównym celem jest upowszechnianie sportu, a w szczególności siatkówki.

SOS powstał w 2012 roku z inicjatywy Polskiego Związku Piłki Siatkowej. To jedyny, tak szeroko zakrojony, nowoczesny siatkarski projekt szkoleniowy dla dzieci i młodzieży na świecie. Obejmuje szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne w całym kraju. Opiera się na idei współpracy szkoły, lokalnego samorządu i związku sportowego.

W program zaangażowani są nauczyciele, trenerzy i instruktorzy, rodzice, fizjoterapeuci i lokalne samorządy. Dzięki temu lokalna społeczność aktywizuje się i tworzy społeczną strukturę wsparcia dla inicjatywy.

Szczegóły na    www.mlodziezowasiatkowka.pl

Obóz Sportowy Klubu UKS Wilki Chwaszczyno

W dniach 4-14 sierpnia w Sypniewie  odbył się Obóz Sportowy Klubu UKS Wilki Chwaszczyno.Celem obozu i zajęć była praca nad techniką indywidualną oraz zaszczepienie w młodzieży zasad zdrowej rywalizacji, współpracy w grupie oraz potrzeby spędzania wolnego czasu na sportowo. Obóz został dofinansowany z Programu " KLUB 2019" organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w kwocie 3000 zł. 
Monika Warecka
 

Wielki sukces zawodniczek UKS WILKI CHWASZCZYNO

Zawodniczki UKS WILKI Chwaszczyno w składzie: Amelia Fiodorowicz, Aleksandra Buchowiecka i Zuzanna Śliwiak w ostatni weekend wywalczyły pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Wałczu. Wyjazd był współfinansowany przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie. Gratulujemy zawodniczkom i trenerce Katarzynie Przeperskiej.