Dzień Ziemi

Dnia 23 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi.
Starsi uczniowie zadbali o estetykę najbliższej okolicy. Posadzili kwiatki przy szkole i posprzątali pobliski teren. Młodsi uczniowie mieli okazję wziąć udział w quizach i konkursach na tematy związane z ochroną środowiska oraz zdobyć odznakę Małego Ekologa! Wspólnie pokolorowali także kolorowankę o ekologicznej tematyce, która ozdobiła gazetkę MSU.
Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły tak licznie i chętnie uczestniczyli we wszystkich przygotowanych działaniach wykazując się dużą wiedzą, kreatywnością i nieumiejętnościami.
To był wspaniały dzień i mamy nadzieję, że zaowocuje mądrym postępowaniem wobec naszej planety.

MSU i SU zachęca Wszystkich do dbania o Ziemię przez cały rok!

Opiekunki MSU i SU - M. Drawc i A. Grota

Szalony początek wiosny

Walentynki

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. Z inicjatywy Samorządów Uczniowskich i ich opiekunów tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanych pudełek. Trzeba przyznać, że szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości. W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code - ubrania w kolorze czerwonym, a szkolne korytarze udekorowano w barwach zarezerwowanych dla Dnia Zakochanych.

SU i MSU

Dzień Piżamy i Kapci

W piątek 12. 01.2024 r. SU i MSU, chcąc urozmaicić szkolną rutynę, zorganizowali Dzień Piżamy i Kapci. Po szkolnych korytarzach można było chodzić w śmiesznych, domowych kapciach, szlafroczkach i spotkać pokemony, krówki, tygryski, osiołki, jednorożce i wiele innych. Lekcje odbywały się planowo, ale atmosfera była radośniejsza. Okazało się, że w piżamie też można się wiele nauczyć:)
Cieszymy się, że do naszej zabawy dołączyło się tak wielu uczniów oraz nauczycieli.
Opiekunki MSU i SU

Już za chwilę Święta...

W naszej szkole każda okazja do świętowania jest dobra!

W czwartek (21.12) mieliśmy okazję poczuć świąteczny klimat słuchając świątecznej muzyki, przynosząc ze sobą koce i poduszki. 
Był to bardzo przytulny i miły dzień! 
 
SU
Aleksandra Grota 

"Talenciaki" Szkoły Pełne Talentów

Czas na podsumowanie akcji "Talenciaki"- Szkoły Pełne Talentów.
Udało nam się zebrać 6 750 talenciaków!
Powoli docierają do nas zamówione nagrody są to:
 
- Mini Waffle pastelowe 500el.
- Mikroskop 
- Pakiet 6 gier logicznych 
- Pakiet 6 gier dla zaawansowanych 
- Grupowy zestaw plastyczny XXL
- Zestaw piłek do gry 
- Zestaw 12 piłeczek do żonglowania 
- Mata tarcza z punktacją 
 
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział w akcji!
Aleksandra Lemańczyk

Mikołajki w naszej szkole

Dnia 6 grudnia obchodziliśmy w szkole mikołajki. Rano rozpoczęły się poszukiwania czapki Mikołaja. Oczywiście uczniowie i nauczyciele zadbali o odpowiedni nastrój ubierając się na czerwono. Dzieci otrzymały upominki, odbyły się klasowe konkursy, seanse filmowe, warsztaty interaktywne, a nasze klasy odwiedzili pomocnicy Mikołaja, którzy częstowali wszystkich cukierkami od SU i MSU. Można było także zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej foto ramce. Na korytarzu zawisły mikołajkowe gazetki oraz kalendarz, w którym odliczamy dni do świąt. Na wszystkich twarzach przez cały dzień malował się uśmiech.
Zapraszamy do galerii!

Opiekunowie SU i MSU