Wychowawcy klas w roku szkolnym 2023/2024

0a Niziołek Aleksandra 
0b Mach Brygida 
0c Stark Anna 
0d Makurat Magdalena 
0e Krześniak Janina 
0f Browarczyk Paulina 
1a Kisiel Małgorzata 
1b Pikies Maria 
1c Drawc Małgorzata 
2a Leman Alicja 
2b Kowalkowska Iwona 
2c Pelc Ewa 
3a Bańkowska Beata 
3b Malotka Edyta 
3c Żołyniak Hanna 
4a Przeperska Katarzyna 
4b Olwert-Szatan Beata 
4c Hinc Aneta 
5a Frąckowiak Beata 
5b Damaszke Anna 
5c Zagórska Anita 
6a Białas Emilia 
6b Pawłowska Agnieszka 
6c Gorgolewska Małgorzata 
7a Kasprów Ewa 
7b Iwańczak Jolanta 
7c Szulc Marcin 
8a Lemańczyk Aleksandra 
8b Wygnał Iwona 

Kadra na rok szkolny 2023/2024

Dyrektor Szkoły: mgr Robert Zochniak

Wicedyrektor Szkoły: mgr Małgorzata Lipińska

Wicedyrektor Szkoły: mgr Małgorzata Kisiel

Biblioteka szkolna: mgr Małgorzata Baniewicz-Odrzywołek

Biologia : mgr Katarzyna Łyczywek, mgr Aleksandra Grota

Chemia: mgr Agnieszka Zapadka

Dodatkowe nauczanie języka polskiego: mgr Alina Fic, mgr Iwona Kowalkowska, mgr Ewa Pelc, mgr Alicja Leman

Doradztwo zawodowe: mgr Anna Herra

Edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Marcin Pudlik

Edukacja wczesnoszkolna: mgr Małgorzata Kisiel, mgr Maria Pikies, mgr Małgorzata Drawc, mgr Alicja Leman, mgr Iwona Kowalkowska, mgr Ewa Pelc, mgr Beata Bańkowska, mgr Edyta Malotka, mgr Hanna Żołyniak

Etyka: Joanna Bobik, Magdalena Maślak

Fizyka: dr Małgorzata Gorgolewska

Geografia: mgr Katarzyna Łyczywek

Gimnastyka korekcyjna: mgr Agnieszka Pawłowska, mgr Ewa Pawłowska

Historia: mgr Witold Grochowski, mgr Agnieszka Radomska

Historia i Kultura Kaszubów: mgr Bogusława Gołąbek

Informatyka: mgr Marcin Szulc

Język angielski: mgr Justyna Krym, mgr Anita Zagórska, mgr Beata Frąckowiak

Język kaszubski: mgr Bogusława Gołąbek

Język niemiecki: mgr Anna Damaszke

Język polski: mgr Emilia Białas, mgr Beata Olwert-Szatan, mgr Małgorzata Lipińska, mgr Aneta Hinc

Logopeda szkolny: mgr Iwona Łasica

Matematyka: mgr Anna Lipińska, dr Małgorzata Gorgolewska, mgr inż. Jolanta Iwańczak, mgr Katarzyna Lalko

Muzyka: mgr Marcin Pudlik

Pedagog specjalny: mgr Sylwia Wójtowicz

Pedagog specjalny współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych i niedost. społ.:mgr Mateusz Kruszczyński, mgr Cecylia Dolna, Agata Sikorska, mgr Sylwia Wójtowicz, mgr Małgorzata Lubińska

Pedagog szkolny: mgr Cecylia Dolna

Plastyka: mgr Marcin Pudlik

Programowanie: mgr Marcin Szulc

Przyroda: mgr Aleksandra Grota

Psycholog szkolny: mgr Emanuela Paracka

Religia: mgr Anna Bela, mgr Sebastian Reszke, mgr Maria Jagodzińska

Świetlica szkolna: mgr Joanna Bobik, mgr Magdalena Maślak, mgr Edyta Malotka, mgr Agnieszka Pawłowska, mgr Ewa Pawłowska, mgr Witold Grochowski

Technika: mgr Anna Damaszke

Wiedza o społeczeństwie: mgr Witold Grochowski

Wychowanie fizyczne: mgr Bartosz Głuszak, mgr Ewa Kasprów, mgr Agnieszka Pawłowska, mgr Ewa Pawłowska, mgr Katarzyna Przeperska, mgr Iwona Wygnał, mgr Robert Zochniak

Wychowanie przedszkolne: mgr Paulina Browarczyk, Janina Krześniak, mgr Brygida Mach , mgr Magdalena Makurat, mgr Aleksandra Niziolek, mgr Anna Stark