Podsumowanie pracy MSU w październiku

Dnia 03.10.2022 świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Muzyki. Z tej okazji podczas przerw mogliśmy wspólnie śpiewać i tańczyć na szkolnym korytarzu do znanych piosenek. Odbył się quiz „Jaka to melodia” oraz „Jaki to instrument”. Nie zabrakło także zagadek o tematyce muzycznej.
11.10.2022 swoje święto miały nasze dziewczynki. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek, MSU przygotował dla uczniów klas 1-3 maraton filmowy. Chłopcy przynieśli dla dziewczynek popcorn. Na przerwie międzylekcyjnej odbył się pokaz mody Top Model. Jury wybrało Super Dziewczynę 2022/2023, którą został Blanka Zdanowska z klasy 3c.
Dnia 14 października 2022 odbył się apel z okazji DEN, podczas którego nastąpiło zaprzysiężenie MSU. Razem z Samorządem Uczniowskim przygotowaliśmy słodką kawiarenkę oraz życzenia dla wszystkich pracowników szkoły. Przygotowaliśmy również gazetkę i dekorację na uroczystość.
Pod koniec miesiąca wzięliśmy udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki #Szkoła Pamięta. Wraz z przedstawicielami SU wybraliśmy się pod obelisk, aby uczcić pamięć poległych podczas drugiej wojny światowej mieszkańców Chwaszczyna.

Przed nami kolejny pracowity miesiąc:)
Zapraszamy do galerii!

Opiekun MSU, Małgorzata Drawc