SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

Akcja KOLOROWANKI DLA MALUSZKÓW na dzień Dziecka– WARSZTATY

25 maja wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w trzygodzinnych warsztatach, na których własnoręcznie przygotowali kolorowanki. Kolorowanki przygotowane zostały dla najmłodszej grupy przedszkolnej.

Przedszkolaki ucieszyły się z upominków od starszaków, swoją radością podziękowały za otwarte serca wolontariuszy. To był miły Dzień Dziecka!

Anna Bela

AKCJA ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH

Serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców, uczniów i rodziców. Dzięki Wam damy trochę radości dzieciom i młodzieży Z Psychiatrycznego Szpitala w Gdańsku.

Warto Pomagać!!!

Oto lista zebranych artykułów:

3 ryzy papieru, 10 bloków, 12 zeszytów, pastele ołówkowe- 2 szt., kredki woskowe- 1, kredki świecowe- 4, kredki -4, ołówki- 3, długopisy żelowe – 2, długopisy zmazywalne 1, plastelina -1, pędzle- 1, pęk długopisów, gumki -2 zestawy, długopisy zestaw.

Anna Bela

Kartki świąteczne dla seniorów

Wolontariusze z naszej szkoły przygotowali w połowie grudnia, piękne kartki świąteczne dla seniorów i sprawili im wielką radość. Warto mieć serce i dzielić się dobrem z drugim człowiekiem!

Anna Bela i Magda Makurat

Warsztaty Wielkanocne

W dniach 01.03 i 22.03. 2024 odbyły się trzygodzinne warsztaty wielkanocne, na których  wolontariusze przygotowali piękne kartki i ozdoby dla seniorów z Gdańskich Domów Pomocy Społecznej. Te prace dadzą choć trochę radości starszym.  

Anna Bela

ZBIÓRKA NA RZECZ POTRZEBUJĄCYCH - PODZIĘKOWANIA

Do 02 grudnia zbieraliśmy i przekazaliśmy rzeczy dla Podopiecznych Domu dla Osób Bezdomnych w Koleczkowie, Wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Pucku oraz Seniorów.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej , w tym rodzicom za tak duże zaangażowanie.
WARTO POMAGAĆ!!!
Szkolne Koło Wolontariatu.