SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

Dzień Seniora

Dnia 15 kwietnia odbył się Parafialny Dzień Seniora. Wolontariuszki z naszej szkoły uczestniczyły w przygotowaniach poczęstunku. Pojechały również odwiedzić chorych seniorów, złożyć im życzenia i spędzić z nimi trochę czasu. To piękny czas podarowany starszym.

Dziękujemy!

Szkolne Koło Caritas

Kiermasz Wielkanocny

W dniach 03-05 odbył się kiermasz wielkanocny, na którym można było zakupić piękne wielkanocne ozdoby oraz babeczki. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom i rodzicom, którzy je przygotowali oraz wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy zakupili ozdoby i słodkości. Udało nam się zebrać 650 złotych, za które zakupiliśmy karty podarunkowe dla podopiecznych z Domu Opieki Społecznej w Wschowie.

Serdecznie dziękujemy za Wasze wrażliwe serca!

Szkolne Koło Wolontariatu, Samorządy Szkolne

Sopockie Schronisko „Uszakowo” podziękowania

Drodzy uczniowie, dzięki waszej pomocy króliki z „Uszakowa” już korzystają z waszych darów ,tj karm i ziół. Dzięki za dobre serca.

Podsumowanie akcji "Góra Grosza"

Samorządy Szkolne po raz kolejny przyłączyły się do akcji Towarzystwa Nasz Dom - GÓRA GROSZAW tym roku celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym.
Dziękujemy wszystkim klasom i uczniom, którzy się zaangażowali i włączyli do akcji. Ogromnie dziękujemy każdemu, kto dołożył swoje grosiki i wszystkim, którzy pomagali je sortować. 
Na zdjęciach uczniowie klasy 1a pomagający w liczeniu pieniędzy.
 
Joanna Anuszewska, Małgorzata Drawc

Akcja „Kartka dla seniora”

Uczniowie naszej szkoły przygotowali kartki świąteczne dla podopiecznych Gdańskich Domów Pomocy Społecznej oraz Maltańskiego Centrum Pomocy Społecznej.

Serdecznie wam dziękujemy za wrażliwe serca.

p. Magda Makurat i p. Anna Bela