Mikołajkowy sukces zawodniczek UKS Wilki Chwaszczyno

W ubiegłą sobotę  8 grudnia zawodniczki UKS Wilki Chwaszczyno wzięły udział w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki o Puchar Małgorzaty Glinki w Szczecinku. Jak zwykle nie zawiodły. Drużyna „ Trójek” w składzie: Aleksandra Buchowiecka, Martyna Bruździak, Amelia Fiodorowicz  oraz Zuzanna Śliwiak zdobyły złoty medal, a drużyna w składzie: Zuzanna Baran- Cieślik, Joanna Lipińska, Daria Lidzbarska i Roksana Szmidtke uplasowały się na piątym miejscu. Drużyna „ Czwórek” w składzie: Martyna Buraczyńska, Julia Dunst, Zuzanna Olkowska oraz Laura Warecka wywalczyły srebrny medal. Wyjazd na turniej był współfinansowany przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie. Dziękujemy. Brawo dziewczyny !!!!! Jesteśmy z Was dumni.

UKS Wilki Chwaszczyno

Kolejne sukcesy zawodniczek UKS WILKI CHWASZCZYNO

XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT W KATEGORII ,,TRÓJKI” I ,,CZWÓRKI”

 23-25 listopada 2018 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu rozegrany został XIII Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii ,,trójek” i ,,czwórek”. Jak co roku w trzydniowym maratonie siatkarskim rywalizowały najlepsze zespoły z całej Polski. Wśród uczestników znaleźli się medaliści Mistrzostw Polski Kinder+ Sport z Zabrza: UKS Jasieniak Gdańsk (II miejsce) i MKS Dwójka Zawiercie (brązowy medalista MP). Rywalizowało 28 zespołów, rozegrano 140 meczy.

Czytaj więcej...

UKS WILKI CHWASZCZYNO BENEFICJENTEM OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU SZKOLENIOWEGO

Bardzo miło nam poinformować, że nasz chwaszczyński klub UKS WILKI zakwalifikował się do projektu „ Siatkarskie Ośrodki Szkoleniowe”

Siatkarskie Ośrodki Szkolne (SOS) to ogólnopolski projekt szkoleniowy finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki , skierowany do dzieci i młodzieży. Jego głównym celem jest upowszechnianie sportu, a w szczególności siatkówki.

SOS powstał w 2012 roku z inicjatywy Polskiego Związku Piłki Siatkowej. To jedyny, tak szeroko zakrojony, nowoczesny siatkarski projekt szkoleniowy dla dzieci i młodzieży na świecie. Obejmuje szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne w całym kraju. Opiera się na idei współpracy szkoły, lokalnego samorządu i związku sportowego.

W program zaangażowani są nauczyciele, trenerzy i instruktorzy, rodzice, fizjoterapeuci i lokalne samorządy. Dzięki temu lokalna społeczność aktywizuje się i tworzy społeczną strukturę wsparcia dla inicjatywy.

Szczegóły na    www.mlodziezowasiatkowka.pl

Nowe bluzy klubowe

Członkowie naszego klubu w nowych bluzach klubowych. Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe pani Małgorzacie Freiberg.

Wielki sukces zawodniczek UKS WILKI CHWASZCZYNO

Zawodniczki UKS WILKI Chwaszczyno w składzie: Amelia Fiodorowicz, Aleksandra Buchowiecka i Zuzanna Śliwiak w ostatni weekend wywalczyły pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Wałczu. Wyjazd był współfinansowany przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie. Gratulujemy zawodniczkom i trenerce Katarzynie Przeperskiej.

Płatności

Miesięczna opłata za członkostwo w klubie wynosi 50 zł, rodzeństwo 40zł. Wpłat można dokonywać: 
1. Na numer konta bankowego 62834500062017205635090001, w tytule podając imię i nazwisko dziecka
2. Osobiście u trenerek lub w gabinecie nr 4 ( Monika Warecka)

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy
Zarząd Klubu UKS Wilki Chwaszczyno

Mamy to!! Brązowy medal Mistrzostw Polski w Minisiatkówce kat. „3” Chłopców

Od piątku do niedzieli w hali MOSiR w Zabrzu przy ulicy Matejki 6 rozgrywany był XXIV Ogólnopolski Finał Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport 2018. W turnieju udział wzięły 192 zespoły dziewcząt i chłopców w kategorii „dwójek”, „trójek” i „czwórek”. W tegorocznej edycji turnieju zagrało łącznie 44 167 młodych adeptów siatkówki w całym naszym kraju. To ponad 2 tysiące więcej niż przed rokiem. Nasza drużyna KaEmKa Starogard Gdański/Wilki Chwaszczyno powstała poprzez dobrą współpracę naszego klubu z  klubem ze Starogardu Gdańskiego. Nasz medalista Szymon Freiberg  jest uczniem szkoły podstawowej w Chwaszczynie, prowadzony przez  Katarzynę Przeperską. Szymon wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski z Tymonem Niedzielą , Filipem Szlachcikowskim i Celerem - trener Tomasz Lamek.

Czytaj więcej...

SUKCESY NAJMŁODSZYCH SPORTOWCÓW Z CHWASZCZYŃSKIEj PODSTAWÓWKI W KINDER + SPORT 2018 !

W miesiącu marcu Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie gościła najlepsze zespoły siatkarskie w najmłodszych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców z naszego województwa. Odbyły się tam pierwsze rundy z całego cyklu rozgrywek Kinder + Sport, które są największą imprezą siatkarską tego typu w Polsce i Europie. Zobacz: SZCZEGÓŁOWE WYNIKI ORAZ ZDJĘCIA Z ROZGRYWEK