Dzień Patrona Szkoły w klasach 1-3

Dnia 24 listopada obchodziliśmy w szkole Dzień Patrona. Z tej okazji uczniowie klas 1-3 przyszli do szkoły w strojach galowych. Klasy 3 wzięły udział w quizie wiedzy o Adamie Mickiewiczu. Uczniowie przygotowywali się przez miesiąc na temat ciekawostek z życia naszego patrona. Walka była zacięta i wyrównana, jednak najszybsi okazali się uczniowie klasy 3b, którzy wygrali wspaniałą nagrodę!
Klasy 1 i 2 wzięły udział w konkursie plastycznym: Portret Adama Mickiewicza. Wpłynęło wiele ciekawych i bardzo starannie wykonanych prac. Pani dr Małgorzata Gorgolewska, która oceniała prace, miała niemały dylemat, która praca zasługuje na 1 miejsce. Nagrodzone zostały wszystkie dzieci biorące udział, a dyplomy i nagrody otrzymali:

1 miejsce: Zuzanna Liszewska - kl. 1b
2 miejsce: Aleksandra Och - kl. 1b
3 miejsce: Zuzanna Bełdowicz - kl. 1b

Przyznano także aż 5 wyróżnień:
Antonina Berent – kl. 1c
Julia Gruszka – kl. 2b
Hanna Liszewska – kl.1b
Paulina Przybysz – kl. 1b
Igor Modrzewski – kl. 1a

Gratulujemy uczniom i zapraszamy do galerii!

Opiekun MSU – Małgorzata Drawc