Mój zeszyt - moja wizytówka

W dniu 13 marca 2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dla klas 1-3 na najładniejszy zeszyt, pt .: Mój zeszyt – moja wizytówka.
Najładniejszy zeszyt to taki, który jest prowadzony systematycznie i starannie. Pismo jest czytelne i przejrzyste. Mało w nim skreśleń, poprawek, śladów korektora. Zeszyt powinien być czysty, bez zagięć, oprawiony i podpisany - imię, nazwisko, przedmiot i klasa. Zeszyt jest nie tylko zapisem tego, co dzieje się na lekcjach, to także zbiór informacji, z których można wielokrotnie korzystać.
Zeszyt ucznia świadczy o nim samym!

Właściciele najpiękniejszych zeszytów to:
Diana Laskowska - klasa 1a
Wiktoria Laskowska - klasa 1a
Martyna Liszewska – klasa 1b
Ada Raczkowska - klasa 1c
Martyna Praska - Wenderlich - klasa 2a
Kacper Browarczyk - klasa 2a
Polina Semenenko - klasa 2b
Maja Walczak - klasa 3a
Piotr Grubba - klasa 3b
Blanka Zdanowska – klasa 3c

Zależy nam na tym, aby zeszyty uczniów naszej szkoły były prowadzone systematycznie i starannie, dlatego zapraszamy do udziału w drugiej edycji, której rozstrzygnięcie będzie w czerwcu.

Gratulujemy i  zapraszamy do galerii.

Opiekun MSU, Małgorzata Drawc