Dzień Chłopaka i Dzień Dziewczynki

W piątek (30 września) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka.  Uczniowie z klas I – III  przyszli w tym dniu w eleganckich krawatach. Były wspólne zabawy, klasowe kino, popcorn i prezenty oraz wybór najsympatyczniejszego chłopca w każdej klasie.  Lista super chłopców przedstawia się następująco:

1a – Dawid Fikus

1b -  Mikołaj Pilichowski

1c – Alan Reclaf

2a – Patryk Maciejewski

2b – Mikołaj Betlejewski

3a – Rafał Maciaszczyk

3b – Dawid Kański

3c – Błażej Freiberg

W środę (11 października) obchodziliśmy Dzień Dziewczynki i Dzień Szalonych Fryzur.  Była to inicjatywa małego Samorządu Uczniowskiego. Każdy mógł przyjść w tym dniu do szkoły ze zwariowaną, dowolnie wymyśloną fryzurą. Zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem  i na pewno w przyszłym roku ją powtórzymy.  Dziewczynki w dniu swojego święta otrzymały od chłopców prezenty oraz wzięły w pokazie mody zorganizowanym przez klasę II b.  W każdej klasie wybrano najmilszą dziewczynkę, która otrzymała od MSU dyplom oraz mały upominek.  Wyniki poniżej.

1a – Julia Załucka

1b – Maria Gałecka

1c – Agata Chojnowska

2a – Zuzanna Rutkiewicz

2b – Hanna Liszewska

3a – Aleksandra Myszk

3b – Hanna Dunst

3c - Antonina Marcinkowska

Jeszcze raz wszystkim chłopcom i dziewczynkom, którzy niedawno obchodzili swoje święta  składamy najserdeczniejsze , płynące z głębi serca życzenia . Uśmiechu na twarzy, pogody ducha  i spełnienia marzeń.

Mały Samorząd Uczniowski