Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów GALERIA/14.10.2015/dziennauczycielamsu oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

13.10.2014r. - akcja małego samorządu

W Dniu Edukacji Narodowej Mały Samorząd Uczniowski zorganizował:

- wystawę pod tytułem „Nauczyciel w oczach dzieci”. Wystawione zostały prace uczniów z klas I-III.  Wszyscy mogli podziwiać piękne portrety wykonane przez dzieci.

- uroczysty apel, na którym klasy II przedstawiły przygotowany program artystyczny, wręczyły drobne upominki i zaśpiewały swoim wychowawcom „Sto lat”.

WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA ŻYCZYMY DUŻO UŚMIECHU, ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ.

- tego dnia odbyło się również zaprzysiężenie MSU. Dzieci z prezydium złożyły podpisy na Akcie Zaprzysiężenia.

{gallery}GALERIA/14.10.2015/dziennauczycielamsu{/gallery}