ZŁOTO DLA SZKOŁY W CHWASZCZYNIE W Półfinałach Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci Szkół Podstawowych

 05.02.2019r. - zdobyliśmy złoty  medal półfinałach wojewódzkich  Igrzyskach Dzieci  w Dwa ognie usportowione   drużyny chłopców. 5 lutego  2019r reprezentacja  klas czwartej  i piątej uczestniczyła w Bolszewie w Półfinałach Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci  w Dwa ognie usportowione  chłopców. W zawodach wzięły udział szkoły z trzech powiatów: SP z Bojana, SP z  Nowej Wsi, SP z Chwaszczyna. Zespoły rozgrywały turniej w systemie „ każdy  z każdym" , 2 x 6 minut. I tak po 3 meczach, bardzo wyrównanej i zaciekłej gry na pierwszym miejscu stanął zespół z  Chwaszczyna zdobywając 4 punktów, nie przegrywając żadnego spotkania. Drugie miejsce zajęła drużyna z SP z Nowej Wsi, na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie ze szkoły z Bojana..Nasza drużyna dzięki zwycięstwu będzie brała udział w finałach wojewódzkich w Gdańsku 28 lutego.

Naszą szkołę  reprezentowali :     

Konstanty Gajewski z kl. 5a

Kacper Pundzis z kl. 5a

Dawid Pytko z kl. 4a

Igor Domański z kl.4c

Maciej Damaszke z kl. 4c

Piotr Wróblewski z kl. 5d

Filip Block z kl. 4c

Michał Kartanowicz z kl. 4a 

Nauczyciel

Agnieszka Pawłowska