14.02.2016r. - Turniej Walentynkowy w siatkówce

W dniu 12 lutego 2016r. z okazji zbliżających się Walentynek’2016 w naszej szkole odbył się I TURNIEJ WALENTYNKOWY W SIATKÓWCE PAR MIESZANYCH.

Do turnieju zgłosiły się chętne dwuosobowe zespoły mieszane. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i gimnazjum.

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. W kategorii szkół podstawowych zgłosiło się 18 zespołów natomiast z gimnazjum wzięło udział 20 chętnych par.

Wszystkie drużyny w drodze losowania rywalizowały systemem „każdy z każdym” w jednosetowych meczach do 15 pkt. Turniejowi towarzyszyła wesoła atmosfera. Wszyscy świetnie się bawili rywalizując o finałowe miejsca.
W kategorii SP w kolejności uplasowały się następujące zespoły: Fistaszki, Aniołki, “98” oraz Gumisie, Norbertanki i Berlinki.

Gratulujemy następującym uczniom:

I miejsce – Sulżycki Bartosz i Strojnowska Oliwia kl.6A “Fistaszki”

II miejsce – Aniołkowska Weronika i Jażdżewski Dominik kl.6A “Aniołki”

III miejsce – Klocek Zuzanna i Krezymon Dawid kl.5A “98”

W kategorii Gimnazjum na szczycie tabeli znalazły się: Truskawy, Kisielki, Kamil/Karolina oraz Lindy, Szekspir Team, Kwiatki.

Gratulujemy następującym uczniom:

I miejsce – Lemke Filip i Lidzbarska Patrycja kl.1AG “Truskawy”

II miejsce – Kisielewski Dawid i Kostuch Karolina kl.3AG “Kisielki”

III miejsce – Jażdżewski Kamil i Góralska Karolina kl.2AG “Kamil/Karolina”

Dziękujemy wszystkim za udział w Turnieju i pełne siatkarskich emocji spotkania.
Gratulujemy wszystkim zespołom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Zapraszamy na Turniej Walentynkowy już za rok!

Obejrzyjcie galerię zdjęć!

Iwona Wygnał