17.06.2016r. - wizyta w firmie Marcopol Sp. z o.o.

Uczniowie uczniowie klasy IIA gimnazjum w ramach zajęć doradztwa zawodowego 17 czerwca gościli w siedzibie głównej firmy Marcopol w Chwaszczynie. Celem zajęć było przygotowanie absolwentów naszego gimnazjum do podejmowania jak najbardziej trafnych wyborów edukacyjno- zawodowych.

Marcopol jest zakładem, który od 30 lat funkcjonuje na lokalnym rynku pracy i zatrudnia ponad 500 pracowników na różnych stanowiskach w wielu działach.

Gimnazjaliści mieli możliwość poznania struktury organizacyjnej firmy, zadań poszczególnych działów oraz procesu rozwoju i budowania marki branży produkcji elementów złącznych. Ponadto ważne jest to, że zapoznali się ze środowiskiem pracy poprzez bezpośredni kontakt z osobami zatrudnionymi.

Uczniowie wraz z opiekunami Agnieszką Kędziorą- Paczkowską oraz Anną Lipińską bardzo dziękują za serdeczne przyjęcie wszystkim zaangażowanym w nasz pobyt pracownikom firmy Marcopol.

Anna Lipińska