Powołania do Kadry Polski w UKS WILKI Chwaszczyno!

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, iż zawodniczka UKS Wilki Chwaszczyno działającego przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie Magdalena Borysewicz została powołana przez trenera Kadry i zatwierdzona przez Biuro Projektów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej na zgrupowanie w ramach Programu Kadra Polski U – 14. Sukces uczennicy to ogromna zasługa trenerki Katarzyny Przeperskiej. Jednocześnie trenerka i także nauczycielka naszej placówki była reprezentantka kraju Ewa Kasprów została powołana do sztabu szkoleniowego Kadry Polski. Wszystkie te osiągnięcia to efekt długofalowych i konsekwentnych działań wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego, którzy z ogromnym zaangażowaniem prowadzą klasy sportowe o profilu siatkarskim w naszej szkole, włączają się w prowadzenie UKS–u Wilki Chwaszczyno oraz realizują zadania w ramach ogólnopolskiego projektu Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych.To nie pierwszy tak cieszący sukces i zapewniamy, że kolejne przed nami.

Trenerom i zawodniczce serdecznie gratulujemy!